Anasayfa
Anasayfa Derneğimiz Hakkında Üyelerimiz Özel Ders ve Kurslar Haberler Basında Foto Galeri Video Galeri İletişim
 
 
 
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni Site Kullanıcısı kaydı
Üyelik Onayı

4. ADANA VETERAN TURNUVASI SONUÇLAR

Sonuçlar

Erkekler 30-39 kategorisi sıralaması
1-Gökmen Öçal (Isparta)
2-Fatih Erden (Konya)
3-Adem Güneşlioğlu (Samsun)
3-Olcay Salici (Isparta)
Cons1: Murat Kurulay (Ankara)

Erkekler 40-49 kategorisi sıralaması
1-Paata Pirstkhalava (Ankara)
2-Tufan Yalçın (Ankara)
3-Erdinç Halbutoğulları (Mersin)
3-Cengiz Penol (İstanbul)
Cons.1:Aydın Demirkol (Bursa)

Erkekler 50-59 kategorisi sıralaması
1-Cengiz Akdağlı (İstanbul)
2-Mehmet Şen (Bursa)
3-Akif Ercenik (Kocaeli)
3-Ahmet Yusuf Ark (İzmir)
Cons 1:Mahmut Demir (Adana)

Erkekler 60-64 kategorisi sıralaması
1-Ferit Atabey (İstanbul)
2-Fadıl Olguner (KKTC)
3-Alp Kamhi (İstanbul)
3-İsmet Türksayar (Kahramanmaraş)
Cons.1:Tezer Orhan (İzmir)

Erkekler 65-69 kategorisi sıralaması
1-Erman Bozkurt (İstanbul)
2-Suphi Atlıhan (İstanbul)
3-Abdullah Aydın (İstanbul)
3-Fehmi Yavuzer (Bursa)
Cons.1:Mustafa Baydemir (İstanbul)

Erkekler 70+ kategorisi sıralaması
1-Ahmet kuzu (Bursa)
2-Aydın Bingöl (İstanbul)
3-Ercan Ceylan (İstanbul)
3-Tarık Özkan (İstanbul)
Cons.1:Ahmet Özer (Mersin)

Kadınlar 30-39 kategorisi sıralaması
1-Suzan Mutlu (Kırklareli)
2-Sibel Çullu Tekin (Osmaniye)
3-Gamze Gül Köseler (Adana)

Kadınlar 50+ kategorisi sıralaması
1-Fulya Diker (İstanbul)
2-Işık Ertufan (İstanbul)
3-Tülay Dündar (İstanbul)
3-Nilgün Leblebici (İstanbul)
Cons.1.:Esen Yazıcı (Bosna-Hersek)

Çift Erkekler 30-39 kategorisi sıralaması
1-Erkan Kızıltaş/Orhan Altay (Malatya)
2-Fatih Erden/İbrahim Eke (Konya)
3-Barış Özek/Göksel Alpaslan (İzmir)
3-Atilla Serbest/Murat Aktaş
Cons.1:Murat Kurulay/Yavuz Selim Kaya (Ankara)

Çift Erkekler 40-49 kategorisi
1-Paata Pirstkhalava/Atilla Aydın (Ankara)
2-Kayhan Alasya/Sunay Atakan (Adana)
3-Mesut Barkale/Tufan Yalçın (Konya/Ankara)
3-Güner Demirel/Murat Yılmaz (Ankara)
Cons.1: Mithat Koçanlı/Sadi Alkan (Bursa)

Çift Erkekler 50-59 kategorisi
1-Adnan Yüksel-Ümit Zedelenmez (Ankara)
2-Kenan Atalay-Necdet Atıcı (Ankara)
3-Savaş Ertufan-Atilla Çamlıdağ (İstanbul)
3-Kaya Gülsün-Feridun Savaş 
Cons.1: Ercan Özek-Zihni Tunay (İstanbul)

Erkekler 60 üstü kategorisi sıralaması
1-Ferit Atabey/Fadıl Olguner (İstanbul/KKTC)
2-Ahmet Henden/Alp Kamhi (İstanbul)
3-Suphi Atlıhan/Fehmi Yavuzer (İstanbul/Bursa)
3-Sadi Uluçay/Celal Özal (İstanbul)
Cons.1:Kemal Develi/Hasan Keskin (Adana)

Çift Kadınlar 30-49 kategorisi
1-Fulya Diker/Gayret İşsever
2-Betül Tan/Suzan Mutlu
3-Neslihan Öner/Mine Çiftçi
3-Tülin Karataş/Ülkü Belir
Cons 1: Hatice Sözer/Şule Yıldön

Çift Kadınlar 50 üstü kategorisi sıralaması
1-Işık Ertufan/Mehlika Basut
2-Tülay Dündar/Serpil Pınar
3-Marina Nayanova/Nilgün Leblebici
3-Yeşim Akdeniz/Saime/Hofsess

Karışık Çiftler kategorisi sıralaması
1-Neslihan Öner/Paata Pirstkhalava (Ankara)
2-Suzan Mutlu/Salih Bilgin (Kırıklareli/Adana)
3-Fulya Diker/Fatih Erden (İstanbul/Konya)
3-Işık Ertufan/Savaş Ertufan (İstanbul)