Anasayfa
Anasayfa Derneğimiz Hakkında Üyelerimiz Özel Ders ve Kurslar Haberler Basında Foto Galeri Video Galeri İletişim
 
 
6.ADANA VETEREN MASA TENİSİ TURNUVASI ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
6 Ocak 2018 Kurtuluş Kupası
6 Ocak 2018 tarihinde KURTULUŞ KUPASI Masa Tenisi müsabakaları tamamlanmıştır.
2018 ANTRENÖR KURSLARI E-DEVLETTEN
2018 yılı itibariyle açılacak olan antrenör kurslarına başvurular e_devlet üzerinden yapılacaktır. Başvurular 05 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 17 Ocak 2018 tarihinde son bulacaktır.Başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili açıklamalar Federasyonun Web sitesinden duyurulacaktır.
Kurtuluş Kupası Müsabakası
06.01.2018 Cumartesi günü tribün altı salonunda saat 9.30 da Kurtuluş Kupası müsabakaları Yıldızlar ve Büyükler kategorilerinde yapılacaktır.Katılacakların saat 09.00 da kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
6.ADANA MASA TENİSİ VETERAN TURNUVASI
2017 Turnuva Duyurusu
Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvamızı bu yıl 11-12 Mart 2017 tarihlerinde sizlerin katılım ve desteğiyle yapacağız. Turnuvamız sırasında güzel kentimizde hep birlikte mutlu anlar yaşayacağımızı düşünüyor, turnuvamızda tekrar buluşmayı ümit ediyoruz.
2016 Veteran Turnuva Sonucları
Kuruluşlar ve Çukurova Ligleri
Adana Kuruluşlar ve Çukurova ligleri 4 kasım günü başladı
 
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni Site Kullanıcısı kaydı
Üyelik Onayı

6 Ocak 2018 Kurtuluş Kupası

6 Ocak 2018 tarihinde Tribün altı masa tenisi salonunda Adana'nın kurtuluşu dolayısı ile Büyükler ve Yıldızlar kategorilerinde yapılan KURTULUŞ KUPASI Masa Tenisi Müsabakaları tamamlanmıştır. 74 sporcunun katıldığı müsabakaların sonuçları ile Kupa madalya törenine katılanlar aşağıda verilmiştir.

Büyük Erkekler

1.Salih BİLGİN

2.Erdinç HALBUTOĞULLARI

3.Fıras ELHANNUS

3.Tümer EREN

Ödüllerini 22. Dönem Adana Milletvekili Kemal SAĞ vermiştir.

Büyük Bayanlar

1.Beste Benan COŞGUN

2.Gizem ŞEFTALİ

3.Tülay ÖZTÜRK

Ödüllerini İl temsilcisi Dr. Ali TÜREMİŞ vermiştir.

Yıldız Erkekler 

1. Barış GÜNAY

2.Rıdvan Berk YAPTI

3.Alper ERTİT

3.Berkay AKIN

Ödülleri Uluslararası Hakem Ertuğrul ŞİMŞEK vermiştir.

Yıldız Bayanlar

1.Gökçen GÖKÇE

2.Sudenaz GÖKÇE

3.Hilal ÜNAL

3.Melike DEMİR

Ödüllerini Uluslararası Hakem Mehmet Salih ŞEKERÖZ vermiştir.