Anasayfa
Anasayfa Derneğimiz Hakkında Üyelerimiz Özel Ders ve Kurslar Haberler Basında Foto Galeri Video Galeri İletişim
 
 
6. ADANA VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA KATEGORİLERİNDE DERECEYE GİRENLER
6.ADANA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI TAMAMLANDI
2018 ADANA VETERAN TURNUVASI AFİŞİ
DUYURU
6. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI
BASINDA 6.ADANA VETERAN TURNUVASI
Masa Tenisi Okullar İl Birinciliği Müsabakaları
6.ADANA VETEREN MASA TENİSİ TURNUVASI ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
2018 ANTRENÖR KURSLARI E-DEVLETTEN
2018 yılı itibariyle açılacak olan antrenör kurslarına başvurular e_devlet üzerinden yapılacaktır. Başvurular 05 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 17 Ocak 2018 tarihinde son bulacaktır.Başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili açıklamalar Federasyonun Web sitesinden duyurulacaktır.
Kurtuluş Kupası Müsabakası
06.01.2018 Cumartesi günü tribün altı salonunda saat 9.30 da Kurtuluş Kupası müsabakaları Yıldızlar ve Büyükler kategorilerinde yapılacaktır.Katılacakların saat 09.00 da kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
2017 Turnuva Duyurusu
Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvamızı bu yıl 11-12 Mart 2017 tarihlerinde sizlerin katılım ve desteğiyle yapacağız. Turnuvamız sırasında güzel kentimizde hep birlikte mutlu anlar yaşayacağımızı düşünüyor, turnuvamızda tekrar buluşmayı ümit ediyoruz.
2016 Veteran Turnuva Sonucları
Kuruluşlar ve Çukurova Ligleri
Adana Kuruluşlar ve Çukurova ligleri 4 kasım günü başladı
 
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni Site Kullanıcısı kaydı
Üyelik Onayı

Adana Veteran Turnuvası tamamlandı

Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü tarafından Adana Büyükşehir Belediyesi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Çukurova Üniversitesi katkısıyla organize edilen Adana 4. Veteranlar Turnuvası, Çukurova Üniversitesi Lütfullah Aksungur Spor Salonu'nda oynandı. 

12-13 Mart tarihlerinde düzenlenen Turnuvaya 25 İl ve 4 Ülkeden 269 katılımcı ile gerçekleşti.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Hüseyin Sözlü, Gençlik Hiz. Spor il Md. Abdülkadir Ataşbak turnuva açılışına katıldı. İkinci gün sayın Adana Valisi katılarak çiftler maçlarını izleyip, birkaç kategorinin ödüllerini verdi.

Turnuvada açılış konuşmasını yapan turnuva komitesi başkanı (22. Dönem Milletvekili) Kemal Sağ,  turnuvaya  237 erkek 32 kadın  toplam 269 oyuncunun katıldığını ve % 29'unun  turnuvaya ilk defa katıldığını belirtti.  Sağ,  Vali Mustafa Büyük, Ç.Ü Rektörü Mustafa Kibar, B.Ş. Bld. Bşk. Hüseyin Sözlü, G. Hiz. Spor İl Md. Abdülkadir Ataşbak, San. Od. Bşk. Zeki Kıvanç, Yüreğir Bld. Bşk. Mehmet Çelikcan, Seyhan Bld. Bşk. Zeydan Karalar ve Çukurova Bld. Bşk. Soner Çetin'e ve diğer sponsorlara katkılarından dolayı teşekkür etti.

Her yıl titizlikle düzenlenen veteran turnuvası Adanamız için güzel bir tanıtım ve güzel bir başarı oldu.

Turnuvada dağıtılan forma ve diğer konularda kullanılan mor rengin turnuvanın teması olarak seçilen  "Kadına Şiddete Hayır, Terörü Lanetliyoruz!" Temasını simgelediğini  belirtti ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz"dedi.