Anasayfa
Anasayfa Derneğimiz Hakkında Üyelerimiz Özel Ders ve Kurslar Haberler Basında Foto Galeri Video Galeri İletişim
 
 
6. ADANA VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA KATEGORİLERİNDE DERECEYE GİRENLER
6.ADANA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI TAMAMLANDI
2018 ADANA VETERAN TURNUVASI AFİŞİ
DUYURU
6. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI
BASINDA 6.ADANA VETERAN TURNUVASI
Masa Tenisi Okullar İl Birinciliği Müsabakaları
6.ADANA VETEREN MASA TENİSİ TURNUVASI ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
2018 ANTRENÖR KURSLARI E-DEVLETTEN
2018 yılı itibariyle açılacak olan antrenör kurslarına başvurular e_devlet üzerinden yapılacaktır. Başvurular 05 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 17 Ocak 2018 tarihinde son bulacaktır.Başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili açıklamalar Federasyonun Web sitesinden duyurulacaktır.
Kurtuluş Kupası Müsabakası
06.01.2018 Cumartesi günü tribün altı salonunda saat 9.30 da Kurtuluş Kupası müsabakaları Yıldızlar ve Büyükler kategorilerinde yapılacaktır.Katılacakların saat 09.00 da kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
2017 Turnuva Duyurusu
Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvamızı bu yıl 11-12 Mart 2017 tarihlerinde sizlerin katılım ve desteğiyle yapacağız. Turnuvamız sırasında güzel kentimizde hep birlikte mutlu anlar yaşayacağımızı düşünüyor, turnuvamızda tekrar buluşmayı ümit ediyoruz.
2016 Veteran Turnuva Sonucları
Kuruluşlar ve Çukurova Ligleri
Adana Kuruluşlar ve Çukurova ligleri 4 kasım günü başladı
 
2019 yılı formamız sizce hangi renk olmalıdır.
TURUNCU
SARI
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni Site Kullanıcısı kaydı
Üyelik Onayı

Kuruluşlar Liği

2018-2019 SEZONU













KURUMLAR LİGİ PLAY-OF FİNAL GRUBU MAÇ NETİCELERİ
Takımlar 1 2 3 4 5 6 Ön.P. G M P S
1 Sunar Grup (A)            




2 Adana YMMO        
 




3 Emniyet Müdürlüğü      
   




4 Devlet Hava Meydanları    
     




5 Çiltar  
       




6 Büyükşehir Belediyesi            

















PLAY-OF FİNAL GRUBUNDA YER ALAN TAKIMLARIN
1. YARIDAN TAŞINAN MAÇ NETİCELERİ
Takımlar 1 2 3 4 5 6 G M P S  
1 Adana YMMO  









2 Devlet Hava Meydanları
 








3 Emniyet Müdürlüğü

 







4 Sunar Grup (A)


 






5 Çiltar



 





6 Büyükşehir Belediyesi




 










































KURUMLAR LİGİ PLAY-OF KLASMAN GRUBU MAÇ NETİCELERİ
Takımlar 1 2 3 4 5 Ön.P. G M P S  
1 Sunar Grup (B)          





2 Ç.Ü. Ziraat Fakültesi          





3 Adana Meslek Yüksekokulu          





4 Wavin Pilsa          





5 Amylum Nişasta          


















PLAY-OF KLASMAN GRUBUNDA YER ALAN TAKIMLARIN
1. YARIDAN TAŞINAN MAÇ NETİCELERİ
Takımlar   1 2 3 4 5 G M P S  
1 Ç.Ü. Ziraat Fakültesi    








2 Sunar Grup (B)  
 







3 Adana Meslek Yüksekokulu  

 






4 Wavin Pilsa  


 





5 Amylum Nişasta  



 






























Not: Play-Of Gruplarında 1.Devre sonunda ilk 6 takım Final Grubunda son 5 takım Klasman Grubunda yer almaktadır.

Aralarında yaptıkları maçların puanları bu gruplara taşınmıştır.