Anasayfa
Anasayfa Derneğimiz Hakkında Üyelerimiz Özel Ders ve Kurslar Haberler Basında Foto Galeri Video Galeri İletişim
 
 
7. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI FOTOĞRAFLAR
7. VETERAN TURNUVASI FOTOĞRAFLAR
7. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLAR
Sonuclar
1.KADEME MASA TENİSİ ANTRENÖR KURSU
7. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI DUYURUSU
7. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI FORMAMIZ
6. ADANA VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASINDA KATEGORİLERİNDE DERECEYE GİRENLER
6.ADANA VETERAN MASA TENİSİ TURNUVASI TAMAMLANDI
2018 ADANA VETERAN TURNUVASI AFİŞİ
DUYURU
6. VETERANLAR MASA TENİSİ TURNUVASI
BASINDA 6.ADANA VETERAN TURNUVASI
Masa Tenisi Okullar İl Birinciliği Müsabakaları
6.ADANA VETEREN MASA TENİSİ TURNUVASI ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
2018 ANTRENÖR KURSLARI E-DEVLETTEN
2018 yılı itibariyle açılacak olan antrenör kurslarına başvurular e_devlet üzerinden yapılacaktır. Başvurular 05 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 17 Ocak 2018 tarihinde son bulacaktır.Başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili açıklamalar Federasyonun Web sitesinden duyurulacaktır.
Kurtuluş Kupası Müsabakası
06.01.2018 Cumartesi günü tribün altı salonunda saat 9.30 da Kurtuluş Kupası müsabakaları Yıldızlar ve Büyükler kategorilerinde yapılacaktır.Katılacakların saat 09.00 da kayıt yaptırmaları gerekmektedir.
2017 Turnuva Duyurusu
Adana Veteranlar Masa Tenisi Turnuvamızı bu yıl 11-12 Mart 2017 tarihlerinde sizlerin katılım ve desteğiyle yapacağız. Turnuvamız sırasında güzel kentimizde hep birlikte mutlu anlar yaşayacağımızı düşünüyor, turnuvamızda tekrar buluşmayı ümit ediyoruz.
2016 Veteran Turnuva Sonucları
Kuruluşlar ve Çukurova Ligleri
Adana Kuruluşlar ve Çukurova ligleri 4 kasım günü başladı
 
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifremi Unuttum
Yeni Site Kullanıcısı kaydı
Üyelik Onayı

Özel Ders & Kurslar

Adana’da Masa Tenisi hakem açığını gidermek için gerçekleştirilen “Masa Tenisi Aday Hakem Kursu”na 28 aday katıldı.
Kurs Sorumlusu, Eskişehir Bölgesinden Uluslararası hakem ve Merkez Hakem Kurulu Üyesi (MHK) Musa Güner, adaylara “Uluslararası Masa Tenisi Oyun Kuralları”nı öğreteceklerini, 4 gün sürecek kursta sözlü, yazılı ve uygulamalı sınavlar yapacaklarını, 100 puan üzerinden 70 alacak olan adayların başarılı sayılacağını söyledi.
Aday hakemlerin 6 ay ile 2 yıl içinde gösterecekleri başarıya göre bölge hakemi olacaklarını ifade eden Güner, şöyle devam etti:
“Adana’daki aday hakem kursumuz hayli verimli geçiyor. Kursiyerlerin büyük bölümünün masa tenisi sporu yapmış, üniversite mezunu, bu branşa yakın kimseler olması bizi gelecek için umutlandırıyor. Türkiye genelinde 3 bin kadar hakem var. Bu gibi kurslarda kazanacağımız yeni adaylarla hakemliği güçlendireceğiz. Son yıllarda masa tenisinde sporcu ve kulüp sayısında önemli artış var. Buna paralel olarak hakemlerin de kalite ve sayısının artmasını arzuluyoruz.”
-“ADAY HAKEMLERE GÖREV VERECEĞİZ”-
Masa Tenisi Federasyonu İl Temsilcisi Ömer Taşkıran, MHK Üyesi Musa Güner’in deneyimlerinden yararlandıklarını, kurstan başarıyla mezun olan aday hakemlere hemen görev vermeye başlayacaklarını belirtti.
Taşkıran, Masa Tenisi Hakem Kursu için, kendilerine tesis ve diğer konularda yardımcı olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fazlı Bayram Hadi ile diğer görevlilere teşekkür etti.